26 Mart 2013 #1707538

Sporreyonum.com Ayıplı Ürün Gönderdi!

Sporreyonum. com dan 4090 sipariş kodu koşu bandı istedim. Koşu bandı tam 7 gün gecikmeli geldi bana. Ürün geldiğinde bir de baktım motor kapakları kırılmış. Bende ürünü iade etmek için 20/03/2013 tarihinde firmaya mail çektim. ürünün iadesi ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadı halen. Firmayı arıyorum sizinle irtibata geçecekler diyorlar ama halen bir gelişme yok.Bana yardımcı olun ürün iadesi ile ilgili olarak..

İlyas 724 Okunma

Cevaplar

  • Sporreyonum.com Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın İlyas K, Kargo firmasının bulunduğunuz yere haftanın tek bir günü servis yapması sonucu yedek parça ve hediyeleriniz 8 günde teslim edilmiştir.Gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, www.sporreyonum.com

  • İlyas28 Mart 2013

    siz benim şikayetimi anlamadınız sanırım ben ürünü iade etmek istiyorum ..........Sporreyonum. com dan 4090 sipariş kodu koşu bandı istedim. Koşu bandı tam 7 gün gecikmeli geldi bana. Ürün geldiğinde bir de baktım motor kapakları kırılmış. Bende ürünü iade etmek için 20/03/2013 tarihinde firmaya mail çektim. ürünün iadesi ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadı halen. Firmayı arıyorum sizinle irtibata geçecekler diyorlar ama halen bir gelişme yok.Bana yardımcı olun ürün iadesi ile ilgili olarak..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön