18 Ekim 2016 #6715051

Sporplus-Sporstation Onayladığım İddia Edilen Abonelik Kaydı

Nasıl olur da bu kadar dikkat ederken, bana bu aboneliği yapmışsınız iddiası ile karşıma çıkıyorsunuz! Bu iznim olmadan kabul etmediğim ve hiçbir zaman kullanmayı düşünmeyeceğim bir hizmettir. Tarafıma yansıtılan onayım olmayan tutarların iadesini ve usulen bunun hukuksuzluğun önüne geçilmesini arz ediyorum. Hem operatörüm Türk Telekom'u hem de bu site yöneticilerini işlerini doğru ve mağduriyet yaşatmayacağı bir platformda yapmaya davet ediyorum.

Tc 321 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

    Türk Telekom'un bu yaklaşımı ve doğrudan sonuç odaklı çalışması beklemediğim ancak olmasını istediğim bir konuydu. Bu şekilde çalışmanız beni çok memnun etti. Tüm ilgililere çok teşekkür ederim. Biz kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tuttuğu sürece gelişmeye ve de kazanmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Yaklaşık 15 yıldır (aycell-avea-turktelekom) müşterisiyim. Umarım, daha uzun süreler müşterisi olmaya devam edeceğim. Ellerinize sağlık...

  • Sporplus-Sporstation Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 112 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön