17 Ekim 2016 #6688273

Sporplus-Sporstation İnternet Usulsüzlüğü!

25.08.2016'da internet üzerinden usulsüzlük ile üyelik adı altında 15 TL mi kesen sporplus denen firmaya yaptığım şikayetlere paranız iade edildi, bir sonraki faturanızdan düşecek dendi. Fakat faturamda hiçbir iade söz konusu değil. Bu siteden cevap vermenin dışında ne iş yaptıkları belli olmayan bu şirketin insanları internet üzerinden reklam resimleri ile haksız abonelik yaparak usulsüzlük yapan bir firma olduğu belli oluyor.

Şener 236 Okunma

Cevaplar

  • Şener12 Kasım 2016

    25.08.2016'da internet üzerinden usulsüzlük ile üyelik adı altında 15 TL mi kesen sporplus denen firmaya yaptığım şikayetlere paranız iade edildi, bir sonraki faturanızdan düşecek dendi. Fakat faturamda hiçbir iade söz konusu değil. Bu siteden cevap vermenin dışında ne iş yaptıkları belli olmayan bu şirketin insanları internet üzerinden reklam resimleri ile haksız abonelik yaparak usulsüzlük yapan bir firma olduğu belirtmek isterim. Türk halkının bu firmanın paranız iade edildi cevaplarına itibar etmemesini belirmek isterim.

  • Şener25 Ekim 2016

    Faturama hiçbir iade yapılmamıştır.

  • Sporplus-Sporstation Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 14 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön