18 Ekim 2016 #6719737

Sporplus-Sporstation 'a Hileli Abonelik ve Aramalarıma Cevap Vermeme

2 aydır yüksek fatura ile karşı karşıyayım, ödemekte zorlandığım faturama bu şekilde hile yolu ile eklemeler yapılmasını uygun bulmuyorum. İptal ettim ücretlerin iadesi için 02164740200 numaralı hatlarını aramama rağmen cevap da alamadım. Hiçbir şekilde onayım alınmadan Sporplus-Sporstation'a üye yapılıp sitesine bir kez bile girmememe rağmen faturama yansıtılan ücretlerin iadesini talep ediyorum. Yoksa BİMER ve diğer şikayet yerlerine de bildirimde bulunacağım.

Ahmet 396 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Mart 2017

    126 TL'yi alırken bir çırpıda alıyorsunuz istek dışı. Geri iadeye gelince neden hala o para tam iade edilmedi. Türk Telekom yetkilisiyle konuştum ve 89 TL Nisan ayı içerisinde iade edilecek dedi defalarca sorup onaylattım. Konuşmaların kayıt altına alındığını hatırlatıp iade yapılmadığı takdirde gerekli mercilere şikayette bulunup hakkımı arayacağım. 1 kuruş dahi olsa hak haktır.

  • Sporplus-Sporstation Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 126 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön