20 Ekim 2016

Sporplus-Sporstation 6617 Habersiz / Hileli Üyelik Yapmış!

"İddaalı videolar servisi aboneliğiniz başladı. Abonelik ücreti vergiler dahil aylık 56 TL'dir ve her ay otomatik yenilenir. Aylık servis ücreti haftalık 14 TL olarak tahsil edilir. 14 TL tahsil edilemezse günlük 2 TL alınır. İptal için İptal video yazıp 6617'ye gönderebilirsiniz. İptal talep edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz. MH:2164740200 YBS aş. Http://m. Totalspor.com/İddaaliVideolar"

Böyle bir haksızlık sistemi kurup milleti yanıltıyorlar. Google üzerinde otomatik olarak yönlendirilen aniden açılan sayfalara nasıl izin veriliyor telefon şebekeleri bunlara nasıl izin verir bilmiyorum. SMS ile onlara SMS atmadım onay dahi vermedim böyle bir şey karşıma çıktı. Haberim ve onayım olmadan 19.10.2016 tarihinde hesapta Sporstation aboneliği yapmışım ve iade yapılamaz deniliyor. Hem Türk Telekom Mobili hem de bu firmayı BTK 'ya ve savcılığa şikayet edeceğim. İade edin paramı.

İşık 408 Okunma

Cevaplar

  • Sporplus-Sporstation Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 14 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön