20 Eylül 2013 #2020565

Spordunyasi.com'dan Aldığım Ürün Eksik Teslim Edildi!

Spordunyasi.com internet sitesi üzerinden Bianchi 2250 tv'li koşu bandı, (mekik hediyeli), koşu bandı minderi ve koşu bandı yağı satın aldım. Önce PTT kargo koşu bandını resmen sokağın ortasına bırakıp kaçtı ve müşteri hizmetleri kayıtsız kaldı. Para karşılığı koşu bandını eve nakledebildim ki durumun şokunu atlattıktan sonra diğer ürünlerin olmadığını farkettim.


Koşu bandı dışındaki hiçbir ürün teslim edilmedi. Koşu bandı kurulumuna gelen servis vidaların önceden takıldığını ve yanlış yerde olduğunu söylediler. Koşu bandı orijinal kutusunda olmadığı gibi kullanım klavuzu bile yok. Yani ürün ya iade edilmiş bir ürün ya da teşhir ürünü. Sıfır zannederek aldığım ürün açıkça defolu.

Selda 225 Okunma

Cevaplar

  • Selda23 Ekim 2013

    Yaklaşık iki ay gibi bir süre sonunda bugün itibarıyla birkısım alakasız alışveriş torbalarına sarılmış vaziyette paketlenen koşu bandı minderi ve koşu bandının hediyesi olarak gönderilen mekik aleti geldi. Koşu bandı yağının akıbeti ise halen muamma.. Yılbaşına kadar da onun gönderilmesini umuyorum artık.. Kullanma klavuzu dahi olmayan koşu bandını para karşılığı taşıtmak zorunda kalışımdan kargoyu iade sürecinde "iade etmeyin mağduriyetinizi gidereceğiz" diye vaadler veren müşteri hizmetlerinin sonraki süreçte zerre kadar ilgilenmeyişi ve daha pekçok sorun.. Tanımadığınız siteden yapılan alışverişin ağır faturası bu olsa gerek. Şunu özellikle belirtmek isterim ki kesinlikle ve kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken yerlerin başında burası geliyor bence. Şikayete verilen cevap bile samimiyetsiz. Koşu bandı yağını göndermedikleri halde yazılanlar ise artık sadece gülümsetiyor..

  • Spordunyasi.com Temsilcisi19 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz Size gönderilen koşu bandı orjinal paketiyle ve sıfır ürün gönderilmiştir.Ürünle beraber almış olduğunuz ürünlerin kargo takip numaraları tarafınıza iletilmiştir.Haber kağıdı bırakılmış olup hala kargoda beklemektedir.Kargo ile görüşülüp adresinize tekrar yönlendirilmiştir.Kargodan dolayı yaşamış olduğunuz aksaklıklar için şirketimiz adına özür dileriz Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön