05 Şubat 2014

Spordunyasi.com Siparişi Eksik Gönderiyor.

Spordunyasi.com adlı siteden, 24/01 de bisiklet, destek teker ve yama seti aldım. 27/01 de bisiklet ve destek teker PTT kargo ile geldi ancak lastik yama seti (5 TL) paketten çıkmadı. Müşteri hizmetlerini 28/01 de aradım ve aynı saatlerde e-posta bildirimi de yaptım. Sevkıyatlar farklı yerlerden olduğu için birkaç güne eksik ürün gelir dendi.

03/02 de hala elimize ulaşan bir şey olmayınca müşteri hizmetlerini yine aradım, ürün kargolanmış, biz sizi arayıp bilgi vereceğiz dediler. 04/02 ye kadar arayan olmayınca, yine aradım ve bu kez ürün geri dönmüş yeniden gönderelim, kargo takip numarasını da mail atalım dendi ancak PTT Kargo'nun geldiğine dair bilgi kağıdı falan yok. Siteden de arayan soran yok.

İbrahim 151 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 10 Şubat 2014

    Asıl ürün olan bisikletin selesinde ve bisiklet üzerindeki çıkartmalarda yırtıklar mevcuttu, ayrıca sanki bisikletin arka çamurluğunda da sürtmeye bağlı aşınma vardı. Bunları geçtim, çünkü bu bisikleti 5 yaşındaki kızıma aldım, geri göndermez onu üzmek olacağından bunlarla uğraşmadım. Ama keşke şu 5 TL lik ürünü vaktinde ve doğru gönderselerdi. Bir de PTT Kargo denen tarih öncesi firmayla neden çalışıldığını anlamış değilim. Saygılar.

  • İbrahim 06 Şubat 2014

    Kargo ilk gonderiginizde gelseydi bir ihbar kağıdı birakilirdi zannimca. Ayrıca gonderdiginiz ürün benim aldığım ürün değil. Doğru ürünü gönderirseniz ne ala yok gondermiyorsanizda hakkımı helal etmiyorum. Gelen bisikletinde selesinde yirtiklar mevcuttu, etiketlerinde de öyle. 5 yaşındaki kızımın yüzü düşmesin diye kurulumunuda yaptıgım bisikletin ayıplarını da örttüm. Ama keske şu 5 TL lik ürünü vaktinde ve doğru gonderseydiniz. Saygılar.

  • Spordunyasi.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz Yama setiniz KP01498173818 nolu kargo takip numarasıyla gönderilmiştir.Ürün tekrar tarafımıza geri dönmüştür.Siparişiniz tekrar kargolandı ve yeni kargo takip numaranız mail adresinize iletilmiştir Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön