09 Eylül 2013 #2002053

Sporcum.com Ürünü Yanlış Gönderdi, İadeyi Kabul Etmedi!

Sporcum.com'dan 43 numara sandalet siparişi verdim, ancak faturada 43 numara yazmasına rağmen, 40 numara gönderdiler. Kendilerini aradığımda, karşı taraf ödemeli kendilerine iade yapmamı istediler ve ben de MNG Kargo'yla karşı taraf ödemeli kargoya verdim. Ancak, 2 gün geçtikten sonra MNG Kargo beni aradı ve karşı tarafın ödemeyi kabul etmediğini, ürünü geri gönderdiğini söyledi.


Ben ise şok olmuş vaziyette Sporcum.com'u aradım, kendileri sadece Yurtiçi Kargo'yla iade aldıklarını söyleyince, bunun satış sözleşmesinde yer almadığını, bu şekilde bana da bilgi verilmediğini, bana ekstra 18 lira masraf çıkardıklarını belirtmeme rağmen yardımcı olmadılar. Son derece amatör bir firma.

Özhan 283 Okunma

Cevaplar

  • Özhan25 Eylül 2013

    Maalesef bana göndermiş olduğunuz alım/satım akdinde geri iade ayrıntılarında sadece Yurtiçi karoyla iade kabul edilir ibaresi yoktur. Kayıtlarda da mevcuttur. Kaldı ki sizi aradığımda da aynı şekilde yurtiçi kargodan bahsetmediniz. Bu noktadan sonra zaten iadeyi yaptım ve durup dururken hem zaman hem de para kaybım oldu.

  • Sporcum.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Merhaba; Yurtiçi Kargonun haricinde başka bir kargo şirketi anlaşmamız bulunmamaktadır. Farklı bir kargo şirketi ile gönderim yaptığınız için kabul edilmemiştir. Bu bilgi sitemizin değişim / iade bölümünde detaylı bir şekilde yer almaktadır. '' İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Kurye rezervasyonlarınız için 444 99 99'dan Alo Yurtiçi Kargo'yu arayarak randevu alabilirsiniz. Önemli Not: Yurtiçi Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde gönderi ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler teslim alınmayacaktır. '' Dilediğiniz zaman Yurtiçi Kargo ile ürünü tarafımıza geri gönderebilirsiniz. Saygılarımızla İyi Günler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön