17 Mayıs 2013 #1802912

Sporcum.com Haftalardır İadesi Gerçekleşmeyen Ürün!

Sporcum.com'dan sipariş ettiğim ayakkabıyı kalıbı küçük olduğu için değiştirme durumunda kaldım ve depolarında olan son uygun numaralı ayakkabıyı yolladılar. Fakat hem dikiş hatalarından dolayı ayağı vuran hemde üzerine yapıştırıcı dökülmüş defolu ürün yolladılar.


Bunu bildirmek için aradığım müşteri hizmetleri numarasını ısrarla açmadılar. Tabi ben geriye iade edilmesi için kargoya verdim. Fakat haftalardır takipte olmama rağmen ne müşteri hizmetleri hala telefonuma cevap vermiş durumda nede iade işlemi gerçekleşmiş durumda değil.

Serap 134 Okunma

Cevaplar

  • Sporcum.com Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile iletişime geçilerek siparişi ile ilgili detaylı bilgi aktarılmış ve gerekli işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla Sporcum.com

  • Serap17 Mayıs 2013

    sporcum.com dan sipariş ettiğim ayakkabıyı kalıbı küçük olduğu için değiştirme durumunda kaldım ve depolarında olan son uygun numaralı ayakkabıyı yolladılar. Fakat hem dikiş hatalarından dolayı ayağı vuran hemde üzerine yapıştırıcı dökülmüş defolu ürün yolladılar. Bunu bildirmek için aradığım müşteri hizmetleri numarasını ısrarla açmadılar. Tabi ben geriye iade edilmesi için kargoya verdim. Fakat haftalardır takipte olmama rağmen ne müşteri hizmetleri hala telefonuma cevap vermiş durumda nede iade işlemi gerçekleşmiş durumda değil. müşteri olarak haftalardır mağdur durumdayım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön