13 Ekim 2016

Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Ürün İle İlgilenmiyor!

Hizlial.com üzerinden aldığım altis Runpower m 2.5 HP masajlı ve mekik fonksiyonlu manuel koşu bandı için 15.06.2016 tarihinde servise gitti. 8.10.2016 tarihinde ise geri iade edildi. Servis ile görüşmemde bu ürünün İstanbul servisine gönderildiği, sonuç olarak bu üretim serisinde hata olduğu bir parçanın o seride olmadığından bahsediyor. İstanbul'dan ana servisi arıyorum bu ürünü 28.11.2015 tarihinde kurulumu gerçekleştirilen ürün için haziran ayına kadar en az 5-6 kez servis geldi sonuç alınamadı. Hizlial.com Altis servisi yönlendirdi, Altis ana bayi bu bizim servisimiz değildir dedi. Ürün iadesi talebime dahi cevap vermeyen Altis markasının bu denli umursamaz olmasını anlamlandıramıyorum. Bir spor aleti 1 senede hiç mi kullanılmaz garanti sürecini uzatın diyorum onda da cevap alamıyorum ama verdiğim para kesinlikle helal değildir çünkü ürünü kullanamadım. İlgisiz firma Altis.

Elif 3.374 Okunma

Cevaplar

  • Elif16 Ekim 2016

    Yalniz sorun şu ben ürününüzü 1 senedir hiç kullanmadım, 4 aydır sizde serviste idi ondan önce de evde servis gelmesini bekliyor idi...

  • Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Temsilcisi13 Ekim 2016

    Saygıdeğer D., Firmamızı tercih ettiğiniz ve ürünümüzü kullandığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Kayıtlarınız incelenerek yaşadığınız sıkıntı hakkında detaylara ulaşarak tarafımızdan aranarak ilgileneceklerini bildirmek isteriz. Saygılar, Spor Dünyası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön