14 Ekim 2015

Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Bebek Arabası Yağmurluğu!

Drago baby bts 510 marka bebek arabası aldık. Fakat arabanın yağmurluğu yok tedarikçi firma ile irtibata geçtim. Bizde bu ürün bulunmamaktadır. Herhangi bir bebek ürünleri satan mağazadan bir yağmurluk alın dediler. Beni anlayan bir kişiyle görüşebildiğimi sanmıyorum. Zor durumda kaldım ve gittim bir yağmurluk aldım. Araba diğer arabalardan farklı olduğu için diğer yağmurluklar uymuyor. Hafta sonu bu saçmalık yüzünden çocuğum rüzgara maruz kaldı. Tedarikçi firma bizde bu parça yok demektedir. Bütün bebek arabası satan firmalar yağmurluk tedarik ederken bu firma nasıl tedarik edemiyor.

Mine 1.533 Okunma

Cevaplar

  • Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Temsilcisi21 Ekim 2015

    Saygıdeğer Kobilay, Teknik servis sorumlusu Yakup beyle konu hakkında görüşmüş olduğunuz üzere ürünlerimizde yağmurluk olmadığı bilgisinin tarafınıza aktarıldığını belirtmek isteriz. bebek arabası için kullanacağınız yağmurluğu ayrıca temin ederek kullanabilirsiniz. firmamız tarafından eksik gönderilen yada verilmeyen bir hizmet söz konusu değildir. ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. saygılar Spor Dünyası teknik servis müdürü Ali ŞAHİN

  • Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Temsilcisi14 Ekim 2015

    Saygıdeğer Kobilay, Firmamızı tercih ettiğiniz ve ürünümüzü kullandığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Kayıtlarınız incelenerek yaşadığınız sıkıntı hakkında detaylara ulaşarak tarafımızdan aranarak ilgileneceklerini bildirmek isteriz. Saygılar, Spor Dünyası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön