01 Nisan 2015

Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Bisiklet Servis Hizmet Yetersizliği!

30 gün önce internetten alınan Altis Eco dikey bisikletin kurulumu yetkili servisi tarafından yapıldığında pedal en hafif ayarda bile takılarak dönüyor ve tak'lama sesi yapıyordu. Servis yetkilisi zamanla gider dedi ancak; geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün geldiği günden beri bu sorunun olduğunu aynı marka bisiklete sahip arkadaşımda bu sorunun olmadığını belirttiğim de müşteri hizmetleri bu ürüne ücretsiz servis hizmeti verilmeyeceğini söyledi. Zonguldak'taki servisi aradığımda hem ürünü servise getirmem gerektiği hem de ücretsiz servis hizmeti (Ürün geldiğinden beri bu şekilde 2 yıl garantili olmasına rağmen) verilmeyeceği söylendi.

Ömür 1.551 Okunma

Cevaplar

 • Ömür06 Nisan 2015

  Bugün servis geldi; ücretsiz ve yerinde servis yaptı. Servis yetkilisi çok iyi niyetli hatta birebir değişimde yapabiliriz dedi ancak; ürün bu değişsek de gelecek olanda aynı şekilde çalışacaktır dedi. (ürünün içini açıp gördüğümde benimde kanaatim bu yönde oldu) . Altis bence bu modeli satarak kurum kültürüne ve kalitesine zarar veriyor.

 • Ömür04 Nisan 2015

  Garantisini verdi ama bu grantiyi vereli beş gün geçti ne arayan var ne soran. Problem aynen devam ediyor.

 • Ömür'nin Teşekkür Mesajı01 Nisan 2015

  Özgen Hanım ilgilendi; bir yanlış anlaşılma olduğu servisin acilen eve gelip yerinde ve ücretsiz servis edileceği hususunda garantisini verdi.

 • Spor Dünyası-Altis-Rubenis-Hattrick Temsilcisi01 Nisan 2015

  Saygıdeğer ÖZSOY, Ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede size yardımcı olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılar, Spor Dünyası Özgen hnm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön