sta-4-hoverİyi Çözüm

Spigen Türkiye Ürün Stok Sorunu

Fikret Fikret07 Nisan 23:33

Öncelikle çok uzun süredir Spigen kullanıcısı olduğumu ve Spigen kalitesine güvendiğimi belirtmek istiyorum. Bu güvenim yüzünden yeni aldığım iPhone 11 Model telefonuma Spigen güvencesiyle kılıf ve kırılmaz cam alma niyetindeyim başka bir arka ile telefonuma zarar vermek istemedim. Ancak uzun zamandır stoklarda olmasını beklediğim 2 ürün halen stoklara girmedi telefonla aradığımda da stok bilgisine ulaşamadım. 1. İPhone 11 / xr Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum, Spigen alignmaster Full Cover Glass Black isimli ürün.https://www.spigen.com.tr/urun/iPhone-11-xr-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-spigen-alignmaster-full-cover-glass-black 2. İPhone 11 Kılıf, Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear isimli ürün.https://www.spigen.com.tr/urun/iPhone-11-kilif-spigen-ultra-hybrid-crystal-Clear.1 aydır bu ürünlerin stoklar ine girmesini bekliyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fikret 08 Nisan 14:06

Spiegen Türkiye'ye ve benimle görüşen çalışanına teşekkür ederim. Tahmin ettiğim üzere ithalat problerimden doğan bu sürecin ne zaman biteceği maalesef belli değil. Doktor olduğum için ihtiyacım olduğunu belirttim ve kendilerini anladığımı söyledim. İlgileri için teşekkür ederim. Bu sürecin sağlıkla bitmesi umuduyla.

profile-icon Fikret 08 Nisan 14:02

Spiegen Türkiye'ye ve benimle görüşen çalışanına teşekkür ederim. Tahmin ettiğim üzere ithalat problerimden doğan bu sürecin ne zaman biteceği maalesef belli değil. Doktor olduğum için ihtiyacım olduğunu belirttim ve kendilerini anladığımı söyledim. İlgileri için teşekkür ederim.

Spigen Türkiye Logo Spigen Türkiye 08 Nisan 13:58

Spigen Türkiye Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Spigen Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler