17 Eylül 2013 #2014593

Speak Pusula Pazarlama Yanıltıcı Bilgilerle Üye Yaptı!

Temmuz ayı sonlarında cep telefonumdan arayarak Turkcell'den aradıklarını ve uzun süredir TL yüklemediğim için telefon hattımın kapatılacağını, abone olmam halinde süre uzatımına gireceğimi söyleyerek abone yaptılar.


Ağustos ayı sonlarına doğru yanıltıcı ve hileli şekilde üye yaptıklarını, aboneliğimin iptalini istediğimde süre aşımına uğradığımı söylediler. Üyeliğimin iptali ile tahsil edilen miktarın iadesini talep ediyorum. Speak Pusula Pazarlama'dan şikayetçiyim.

Durmuş 193 Okunma

Cevaplar

  • Speak Pusula Pazarlama Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizle, müşteri memnuniyeti esas alınarak görüşülmüştür. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli inceleme işlemleri tamamlanarak müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterimize speak TL Yükleme Hattı’nı tercih ettiği için teşekkür ederiz. Turkcell’in kalite anlayışını koruyarak müşterilerimize her zaman hizmet sunmaya devam edeceğiz. Şikayet ve önerileriniz için http://www.tlyuklemehatti.com adresinden veya 0532 755 44 44 numaralı TL Yükleme Hattı’ndan da bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

  • Durmuş25 Eylül 2013

    Değil bu firma: İnsanın anası babası arasa inanılmayacak duruma geldik. Kesinlikle tercih etmem. İyi niyetli firmaların da önlerine set çekmiş oluyorlar.

  • Durmuş25 Eylül 2013

    Firma personeli, yanıltıcı bilgilerle üye yapıldığımı, üyeliğimin iptalini istediğimde hiç fırsat vermeden, hatta üyeliğimin ne zaman başladığına bile bakmadan itiraz süresinin geçtiğini söyleyerek telefonu kapattı. Firmada şikayet ile ilgili bir süreç veya nihai karar mercisi olduğunu düşünmüyorum. Şikayetim için çözüm üretmek şöyle dursun telefon hemen kapatıldı. Değil bu firma: İnsanın anası babası arasa inanılmayacak duruma geldik. Kesinlikle tercih etmem. İyi niyetli firmaların da önlerine set çekmiş oluyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön