18 Şubat 2013

Speak Pusula Pazarlama Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

Eşimin telefonuna gelen gelen "Hesabınızda biriken Konbarapuan'ınız 100'e ulaşmıştır. Ücretsiz 05327554444 Turkcell TL yükleme hattını arayarak aktifleştiriniz" şeklindeki mesaja binaen ben de bu servisin Turkcell'in resmi, kurumsal servisi olduğunu düşünerek aradığımda,benden istenen kredi kartı bilgilerimi verdim.

Kredi kartı ekstreme baktığımda, Pusula Pazarlama tarafından kendi isteğim dışında 1/3 olarak 29.68 TL kartımdan çekilmiş. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bu firmanın Turkcell'in çözüm ortağı olduğu söylendi.

Turkcell gibi bir firmanın böyle firmalarla nasıl bir çözüm ortaklığı anlaşması yapıyor anlayabilmiş değilim.Kendi rızam dışında yapılan üyeliğin iptalini istiyorum.

Serkan 173 Okunma

Cevaplar

  • Speak Pusula Pazarlama Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizle, müşteri memnuniyeti esas alınarak görüşülmüştür. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli inceleme işlemleri tamamlanarak müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterimize speak TL Yükleme Hattı’nı tercih ettiği için teşekkür ederiz. Turkcell’in kalite anlayışını koruyarak müşterilerimize her zaman hizmet sunmaya devam edeceğiz. Şikayet ve önerileriniz için http://www.tlyuklemehatti.com/onerivegorusleriniz.html adresinden veya 0532 755 44 44 numaralı TL Yükleme Hattı’ndan da bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön