18 Mart 2014
#2353700

Speak Pusula Pazarlama Habersiz Üyelik Yapıldı!

0535 962 **** numaralı hat sahibiyim. Beni arayıp konbara puanlarımı aktarmak istediklerini söylediler. Kredi kartı bilgilerimi aldılar. Neden bu bilgileri vermem gerektiğini sorduğumda bana kartımın bana ait olduğunu teyit etmek için olduğunu söylediler. Daha sonra hızlıca bir şeyler söyleyip "onaylıyor musunuz?" dediler. Söylediklerini anlamadığımı söyleyerek tekrar etmelerini istedim.


Bu kez daha normal konuşma hızında tekrar konbara puanların kartıma aktarılacağını vs. söyleyip sonunda tekrar çok hızlıca bir şey söylediler. Onayladım, kartımdan 33 tl 3 taksit olarak toplamda 99 tl kesilmiş üyelik ücreti çekmişler. Bir şey söyledilerse bile anlamak mümkün değildi, paramın iade edilmesini istiyorum. Herhangi bir ödeme onaylamadım. Speak Pusula Pazarlama'dan şikayetçiyim.

Aslıhan Aslıhan 1.338 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Speak Pusula Pazarlama Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizle, müşteri memnuniyeti esas alınarak görüşülmüştür. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli inceleme işlemleri tamamlanarak müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterimize speak TL Yükleme Hattı’nı tercih ettiği için teşekkür ederiz. Turkcell’in kalite anlayışını koruyarak müşterilerimize her zaman hizmet sunmaya devam edeceğiz. Şikayet ve önerileriniz için http://www.tlyuklemehatti.com adresinden veya 0532 755 44 44 numaralı TL Yükleme Hattı’ndan da bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları