18 Eylül
#12624506

Spafoni Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Aldığım kuponunun alıkoydular. Hiçbir hizmetten faydalanamadığım gibi ne değişim ne iade resmen paramı haksız yere aldılar. Bir hizmet alacaksanız hizmeti göreceğiniz yerden alıp ödemenizi yapın derim. İndirim falanda yaptıkları yok. Oluşturdukları şikayet kaydı sonuçlanıyor. Zahmet edip aramıyorlar. Aradığımda da cevap şu kelime ile açıklanıyor. Red. Yakışıksız bir kelime. Kendim şikayet maili atıyorum. Arayıp aynı anlayışsız kuru özürleri. Hamam paketi alıp stresimizi atalım dedik hem zaman hem maddi kayıp daha çok stres yüklendik. Müşteri memnuniyeti hiç yok. Üç defa aradım çağrı merkezinde aynı kişiyle görüşüyorum. Aynı şeyleri söyleyip duruyor. Bu kadar amatörce çalışan bir yer.

Oya Oya 595 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Oya16 Ekim

  Spafoni ile yaptığım alışverişten hizmet alamadım. Param boşa gitti. Müşteri şikayetine cevap red ile sonuçlandı ve kuru özür. Sonrasında tekrar bu birime yeni geldim düzenleme yapacağız diyen mağduriyetinizi giderelim alacağınız iki üç kuponda %10 indirim vereceğiz promosyonu şaka gibi param boşa gitti yine bizden alışveriş yapın sinirlenin deyip %10 indirim kuponu veriyorsunuz. Arayan kişiye kabul etmediğimi belirttim ve memnun edemediniz müşterinizi dememe rağmen konuşma bu şekilde sonuçlandı paramı helal etmiyorum. Para alıp müşterisini asla memnun etmeyen müşteri zararına çalışan bir firmasınız.

 • Oya09 Ekim

  Spafoni ile yaptığım alışverişten hizmet alamadım. Param boşa gitti. Müşteri şikayetine cevap red ile sonuçlandı ve kuru özür. Sonrasında tekrar bu birime yeni geldim düzenleme yapacağız diyen mağduriyetinizi giderelim alacağınız iki üç kuponda %10 indirim vereceğiz promosyonu şaka gibi param boşa gitti yine bizden alın sinirlenin deyip %10 indirim kuponu veriyorsunuz. Arayan kişiye kabul etmediğimi belirttim ve memnun edemediniz müşterinizi dememe rağmen konuşma bu şekilde sonuçlandı paramı helal etmiyorum. Para alıp müşterisini asla memnun etmeyen müşteri zararına çalışan bir firmasınız.

 • Oya09 Ekim

  Tebrik ediyorum. Harika bir müşteri politikanız var. Benim yaşadığım mağduriyeti vereceğiniz iki üç tane kuponda %10 indirimle karşılamak istemeniz çok komik. 198 liran çöp oldu üzerine yine bizden alışveriş yap biz sana %10 indirim verelim diyorsunuz. Siz de kalsın indiriminiz. Telefondaki arkadaşınızda yeni başlamış bu pozisyondaki işine kötü bir yerde bir şeyleri toparlaya çalıştığını söyledi ama pek başarılı olacağını sanmıyorum. Spafoni işini yapamayan bir yer. Benim şikayetim çözülmedi ve mağduriyetim giderilmedi. Birçok müşterinizi kaybetmişsinizdir bir tanesi daha eklendi.

 • Spafoni Temsilcisi04 Ekim

  Merhabalar, Öncelikle müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalar yaptığımızı bilgilendirmek isteriz. Spafoni, hizmet sektöründe olan firmalar ile anlaşmalı e-ticaret platformudur. Siz müşterilerimiz sitemizden alışveriş yapar, fırsat bilgisi telefon ve mail adresinize yönlendirilir. Akabinde hizmet almak üzere İşletme'yi arayarak veya tarafımızdan rezervasyonunuz oluşturulur. Yaşamış olduğunuz problem konusunda tarafınız ile görüşme gerçekleştirilmiştir; Görüşmelerimiz doğrultusunda: Hizmet almakta olacağınız işletmeye ulaşım esnasında oluşan bir kaza sebebiyle işletmeye ulaşamamış ve hizmeti alamamış olmanızdır. Spafoni kupon kullanım kuralları, site kullanım kuralları, kullanıcı sözleşmesi olmak üzere fırsat kullanımı rezervasyon yaptırılması sonrasında en erken 24 saat içerisinde iptal edilebileceği, iptal edilmediği takdirde kullanıldı olarak sisteme işleneceği yer almaktadır. Rezervasyon oluşturmanız doğrultusunda işletme o saati size ayırmakta ve müşteri almamaktadır. İşletmeye ulaşım esnasında yaşamış olduğunuz problem sebebiyle fırsat kullanımınız kullandı olarak yer verilmiştir. Bilgilerinize. Spafoni Destek

 • Oya26 Eylül

  O kadar müşteriye değer vermeyen ezbere konuşan robot misali insanlarla kalitesiz bir hizmet anlayışı. Bin pişmanım bu siteden yaptığım alışverişten. 

 • Oya24 Eylül

  6 gün oldu şikayetim değerlendiriliyor. Nesini değerlendiriyorsunuz anlamadım. Spafoni sorumsuz bir firmasın. Bir kaza yüzünden trafikte sıkıştık kaldık kuponumuz kullanılamadı. Kullanmadığın kupon için parama el koyuyorsunuz. Yapılacak şey çok basit yeni bir kupon. Müşteri memnuniyetini sağlamak. Bu kadar mı fakirsiniz? Herkes duysun bu site çok kalitesiz bir site ve ucuza satıyorum ayağına bir hizmet vermeden satın alıyorsunuz. Sonrada böyle kendini bilmeyen bir yerle uğraşıyorsunuz. Her aramada aynı kişi çıkıp özür diliyor. Telefondaki kişi hem kurucu hem patron hem çalışan sanırım. İşini yapamıyorsun spafoni. Paramı istiyorum. Şikayet kaydım oluşana kadara buradan sürekli şikayet kaydı oluşturup herkesin bilgilenmesini sağlayacağım. 

Ziyaretçi Yorumları