26 Ekim 2016 #6774286

Sp Mobilya Tehdit Ediliyoruz!

Seçtiğimiz iki farklı renkte koltuk takımı sipariş verdik bir hafta sonra koltuklar geldiğinde iki renkten birinin yanlış olduğunu, seçtiğimiz rengin gri olmadığını, gerek ben gerekse eşim telefonda izah ettik! Eşim mağazaya gitti ama bir türlü hatalarını kabul etmediler. Eve kumaş kartelasını yolladılar. Çalışanları bile ''abla sen haklısın ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok'' deyip gittiler ve en son aradığım da da çalışan bayan hiçbir şekilde değişim olmayacak siz bu renkleri seçtiniz deyince bende sosyal mecralarda başıma gelenleri yazıp tabi ki de olumsuz yorum yaptım.


Akabinde hem mesaj yoluyla hem de eşimi arayarak dava açacaklarına dair tehditler savurup kapattılar. Ama bu iş burada bitmedi ilçe hakem heyetine şikayette bulundum. Sonuna kadarda gideceğim. Güler yüz malı satana kadar, sonrasında muhatap bile olunmuyor!

Ayşe 567 Okunma

Cevaplar

  • SP Mobilya Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizle yapılan sözleşmedeki kumaş kodları ve renkler ile eve giden koltuk takımı renkleri bire bir aynıdır. Değerli müşterimizin isteği üzerine evine kumaş kartelası gönderdik fakat bizden kaynaklanan hata olmadığı halde ısrarla bizimle ilgili kötü yorumlar yapmaya devam ediyor.Bizden giden çalışanımızda sorun olmadığını tarafımıza bildirmiştir. Hayırlısı olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön