20 Ağustos 2016

Söz Verdikleri Gibi Teslimat Yapmayan Bir Taşıma Şirketi Yurtiçi Kargo!

Sözde 1 numaralı taşıma şirketi, benim gözümde ise artık pul kadar değeri olmayan bir firma, bu firma teslimatları yapmıyor. Şubelerinde paketleri günlerce bekletiyor. Sözüm ona çağrı merkezi açmışlar, şikayet formu oluşturmuşlar. Ne çağrı merkezi size yardımcı oluyor. Ne de doldurduğunuz şikayet formları dikkate alınıyor. Çağrı merkezinin yaptığı şikayet formu doldurmak başka bir işe yaramıyor. Ben zaten şikayet formu doldurabiliyorum. Defalarca da doldurdum. Ne çözüm var? Ne de dikkate alan var? Bu firmadan artık gına geldi. Böylesine bir saçma kuruluş görmedim. Gönderim 5 gündür şubede bekletiliyor ve dağıtıma çıkarılmıyor. He gönderim uluslar arası bir gönderide değil. Şehirler arası da değil. Şehir içi, İstanbul ilçeden ilçeye teslimatı 5 gündür yapılmıyor. Açıklama olarak da dağıtım gününü bekliyor ifadesi var. 5 gündür dağıtıma çıkmadılar demek ki, ayda bir mi çıkıyorlar acaba?

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 23 Ağustos 2016

    Klasik bir cevap, Yurtiçi Kargo şikayetlerine bakın her cevap aynı, farklı bir cevap göremezsiniz. Doğrudur aradılar, teslimatınızı yapacağız dediler. Teslimatta yapıldı. Sonuç ne kardeşim? Bir sonraki teslimat yine günlerce bekleyecek. Yine şikayet, yine şikayet, sorun bu şikayeti çözmek değil. Genel anlamda şikayetleri önlemek. Bu da teslimatları zamanında yapmaktan geçiyor. Yurtiçi Kargo teslimatları geç yapıyor. Şikayetler devam ettiği müddetçe çözülmüş bir sorun yok demektir.

  • Yurtiçi Kargo Müşteri Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön