31 Ağustos 2013 #1986954

Soyak Evreka'nın 31 Ağustosta Teslim Dediği Evlerde 4 Duvar Var Sadece!

Teslim tarihi 31 Ağustos deyip eve gidip baktığımızda evin duvarlarından başka hiçbir şey göremedik. Soyak Evreka'yı telefonla her gün aradık ne zaman teslim diye 31 Ağustos dediler. Gittik baktık bugün teslim değilmiş sadece gösteriyorlarmış.


Gösterdikleri şey de dört duvar. Reklam verip Ağustos teslim deyip biz aradığımızda da aynı şeyi söyleyen Soyak Evreka yetkilileri sizle mahkemede görüşeceğiz. İnsanları yanıltmak ve mağdur etmek sizin felsefenizmiş, tebrikler!


Ve ayrıca oraya o çalışanları koyup bizim onlara bağırmamızı sağladın ayrıca takdir edilecek bir olay.

Özge 417 Okunma

Cevaplar

  • Özge02 Eylül 2013

    Teslim tarihi 31 Ağustos deyip eve gidip baktığımızda evin duvarlarından başka hiçbir şey göremedik. Soyak Evreka'yı telefonla her gün aradık ne zaman teslim diye 31 Ağustos dediler. Gittik baktık bugün teslim değilmiş sadece gösteriyorlarmış. Gösterdikleri şey de dört duvar. Reklam verip Ağustos teslim deyip biz aradığımızda da aynı şeyi söyleyen Soyak Evreka yetkilileri sizle mahkemede görüşeceğiz. İnsanları yanıltmak ve mağdur etmek sizin felsefenizmiş, tebrikler! Ve ayrıca oraya o çalışanları koyup bizim onlara bağırmamızı sağladın ayrıca takdir edilecek bir olay.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön