Sos Cave Hotel Rezervasyon!

Şeyma Gökçe B. |

Bu otele 1 Mayıs tarihinde iki günlük rezervasyon yaptırdık. 28 Nisan'da sos cave otele rezervasyon değişikliği için bilgi almak için ulaşıp başka tarihlerin müsait olup olmadığını ve fiyat farkı bulunup bulunmadığını sorduk. Yetkili kişi olmadığını not alacaklarını 1 saat sonra aramamız gerektiğini söylediler. İptal ettirmemeye karar verdiğimiz için oteli aramadık. Ama onlar kendi kafalarına göre rezervasyonu değiştirdiler. Tekrar aradığımızda bizim odamızı birkaç saat geçmesine rağmen sattıklarını söyleyerek bizi mağdur ettiler. Defalarca arayıp odamızı istememize rağmen yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma Gökçe B.
  01 Haziran
  22:26

  Sorun benim iade etmek istemeden sadece iade edip etmeyeceğimi sormak için ve otelin başka tarihlerde müsait olup olmadığını öğrenmek için aramamı fırsat bilip odamı başkalarına satmanız. Zaten haksız olsaydım eminim parayı iade etmezdiniz.

 • 08 Mayıs
  09:00

  Sayın Şeyma G* C* Hanım 01 nisan 2015 saat 08:35:06 pm
  Booking.com sitesi üzerinden otelimizin deluxe cave room 1 adet oda indirimli ve iadesiz olarak 2 geceleme 1 mayıs girer 3 mayıs çıkar diye rezervasyon yapmıştır.Rez No:772251180 bu misafirimiz 29 nisan Çarşamba günü booking.com yetkililerini arayarak özel bir durumdan dolayı gelemeyecekleri ve rezervasyonunda iptalsiz olması nedeni ile otel yani bizde ileri bir tarihe 22 ve 23 mayıs olarak erteleyebilirmiyiz diye sordurdular ve bizde memnuniyetle kabul ettik.Modifiye saatleri ise 29 nisan 2015 11:53:35am otomatikmen bu odamız sistemde satışa açılmıştır.Ve başka bir misafirimiz 1 mayıs girer 3 mayıs çıkar 2 geceleme olarak bu odayı satın almıştır.
  Ve booking.com yetkilisi saat 16:00pm den önce bizleri arayarak Şeyma gökçe coşkun hanım efendinin sıkıntı yarattıklarını eski rezervasyonlarını iptal etmek istemedikleri belirtir.Tabi o 5 saat zarfında o odamız başka misafir tarafından rezerve edilir.Vel hası otel olarak Şeyma hanımın istekleri doğrultusunda hareket edeceğimizi bilmiyorduk.İptal edilmez ve tarih değiştirilmez olan rezervasyonu ileri tarihe attık Mail order ile çekilen para olan 419.00tl yi iade etmememiz gerekirken iadede ettik.Booking.com tarafından Şeyma hanımın rezervasyonu iptal edilir ileri tarih olan 22 ve 23 mayısta iptal edilir bizde iade etmememiz gereken 419Tl’yi iade ettik acaba sıkıntı parayı iade etmemizmi?yada Şeyma hanım ne aldığını ve hangi şartlarla aldığınımı bilmiyor?
  İyi günler
  Otel yetkilisi
  Sinan Kanlıbaş