Sorumsuz Trendyol.com!

Gözde U. |

19.03.2015 tarihinde sipariş verdiğim ürünlerin son teslim tarihi 30.03.2015'di. Ben 30.03.2015 tarihinde ürünlerimin elime ulaşmadığını belirtmek için aradığımda bu hafta içinde problemin çözüleceği bilgisi verildi.

31.03.2015 tarihinde tekrar aradığımda ise ürünün temininde tedarikçi firma tarafından bir sorun yaşandığından dolayı ürünün tesliminin gerçekleşmeyeceği bilgisini aldım. Birincisi bu ürün tedarik edilemeyecekse Trendyol.com bunu sayfasına neden koyuyor ikincisi tedarikçi firmalarla ürün sayısı anlaşılıyor ve bu ürün sayısı dolunca tedarik edilemeyeceğinden tükendi yazıyor zaten. Trendyol çelişkili savunmalarıyla güvenilmeyecek bir firma olduğunu kanıtladı. Takip ve güven sıfır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  10:46

  Sayın Gözde U.'nun şikayeti hakkında;
  Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir.

  Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200