17 Ekim 2014

Sorumsuz Modameyra.com.

SP01109477 kodu ile nişan için kıyafet aldık. 2-3 iş günü içinde kargoya verilmesi gereken ürün 12 gün geçtiği halde kargoya verilmedi. Telefon açtık bir hata olduğu ve bir hafta içinde kargoya verileceği söylendi. Bugün 17 ekim ve telefon açılıp üzgün olduklarını bu ürünü gönderemeyeceklerini söylüyorlar.

Üstelik ücretin bir kısmı tahsil edildi. Para İadesinin ne zaman yapılacağına da kesin tarih verilmiyor. Bende öğretim görevlisiyim ve pazarlama derslerine giriyorum. Girdiğim her sınıfta bu markanın sorumsuzluğunu anlatacağım! Özellikle önemli gün için alışveriş yapıp, o önemli güne saatler kala elbisesiz kalmak istemeyenler bu markadan alışveriş yapsın.

Çağlar 960 Okunma

Cevaplar

  • Modameyra.com Temsilcisi17 Ekim 2014

    Merhaba Seyda Hanım, Şikayetinizin kontrolü sağladı en yüksek mecralardaki yöneticilerimize kadar sürec. aktarıldı. Para iadeniz tarafınıza gerçekleştirilmiştir. Problemli marka ile görüşüldü ve modameyra.com ile ilişiği kesildi. Sizi bu özel gününüzde mahçup etmek istemezdik. modameyra.com için müşterilerimiz birinci önceliğimizdir. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön