Sorumsuz Hava Yolu Şirketi Pegasus Havayolları!

Sedef A. |

20. 08. 2013 tarihinde 21:45 uçağı ile Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına yolculuk yaptım. Dalaman' da bebek arabasını sapasağlam yetkililere teslim ettim ve teslim ederken benden koruyucu poşet parası aldılar. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına ulaştığım da bebek arabamı teslim alırken bebek arabasının ön tentesinin yırtıldığını ve arka kısmında ise delinmeler olduğunu gördüm bunula ilgili Pegasus yetkilileri sorumsuzca davranarak benden fotoğrafları mail olrak istediler.

Gelen cevapta; Sıyrık-Delik-kesik kaynaklanan hasarlar sorumluluğunda bulunmamaktadır diye bir cevap yazdılar. Bundan böyle Pegasus ile bırakın uçmayı yanından bile geçmem. bu denli sorumsuz bir hava yolu şirketi.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  10:14

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri