14 Eylül 2017
Yorum Yap
#9431769

Sorpa Bilgisayar Olmayan Ürün Satarak Parayı Geri Vermeyen Firma!

Bu firmadan Lenovo ana kartı diye bir ana kart siparişi verdik. Ürün yerine hiç ilgisiz bir ana kart geldi. Gelen ana kart yanlış deyince gönderin para iadesi yapalım dediler. Bir buçuk aydır bugün cenazem var, yarın hastayım, bir sonraki gün başka bir bahane öne sürerek hemen hemen her gün bir mazeret öne sürdü firma sahibi vatandaş. En son kaçacak yeri kalmayınca telefonda kavga ederek suç bastırmaya çalışan biri. Aynı yöntemi başkalarına da yapmış. Olmayan ürünü internete koyarak milletin parasını alıyor. Ondan sonra da filmler filmler... Bu konuda tam profesyonel şahıs. Elinde ürün falan yok. Ya bozuk ya ilgisiz ya da tamir edilmiş her an bozulabilecek (en iyi ihtimal) ürün alırsınız.

Faruk 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Faruk26 Eylül 2017

    Eğer aldığınız parayı geri göndermiş olsaydınız buraya yazmamıza da gerek kalmazdı. Hakkımızı elbette yasal yoldan da arayacağız. Ancak bizimle aynı duruma düşebilecek olanları da uyaralım ki herkese aynısını yapmayasınız. Normal yollardan size ulaşabilsek, ulaştığımızda sorunumuzu çözebilseydik konu buraya gelmemiş olurdu. İşinize gelmediğinde hemen rakip firma karalaması yazmayın. Hesabınıza yollanan 630 TL'yi iade ederseniz şikayet de konu da kapanmış olur. Hala da inkar ederseniz dekontu buraya yüklerim.

  • Sorpa Bilgisayar Temsilcisi26 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz; Yapılan İncelemelerde adınıza kayıtlı herhangi bir sipariş ve ödeme dekontu bulanamamıştır. Hiç bir firmanın ve şahsın firmamızda alacağı kalmamıştır iadeleri yapılmıştır. Eğer gerçekten haklıysanız şikayet yeri burası değildir. Resmi makamlar Tüketici mahkemeleri var haklı olan insan hakkını burada aramaz Tüketici mahkemelerine başvuru yapar haklı ise parasını veya malını alır. Görülen o ki rakip firmaların karalaması. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek size de teşekkürlerimizi sunarız.

Ziyaretçi Yorumları