30 Ocak 2014

Sony Xperia Z Su Geçirdi Garanti Dışı Kaldı.

2 hafta önce aldığımız Sony Xperia Z ultra cep telefonu su geçirdi ve telefon bozuldu. Servise götürdüğümüzde bize verdikleri cevap su aldığı için cihazın garanti kapsamı dışında kaldığı ve cihazın satış fiyatına yakın bir bedelle tamir edilebileceği söylendi. Aldığımız firma call center ile görüşebileceğimizi, onların bir çözüm üretebileceğini söyledi.

Call center ile yaptığımız görüşmede, web sayfalarında suya dayanıklılığı olduğu halde cihazın su geçirdiğini söylediğimizde bu özelliğinin olmadığı ve yapacakları bir şey olmadığı söylendi. Hem web sayfalarında, hem de yaptıkları reklamlarda su geçirmez özelliğinden bahsetmelerine rağmen bunun böyle olmadığını söylemeleri . Sony'e hiç yakışmadı.

İlgin 2.363 Okunma

Cevaplar

  • İlgin18 Şubat 2014

    Geçenlerde telefonu aldığımız firma bizi aradı. Sony tarafından arandıklarını ve konunun onlarla(satan firmayla) alakalı olmadığını distribütör ve servis ile ilgili olduğunu söylemişler. Bu nasıl olur? hala anlamış değilim. Satan firma sattığı ürünün arkasında neden durmuyor? Neden onları ilgilendirmiyor? Onlar sadece sattıkları üründen aldıkları paraya mı bakıyorlar? Satarken öyle demiyorlardı ama. Birebir değişimden bile bahsetmişlerdi. Sony den hala bir ses yok.

  • İlgin03 Şubat 2014

    Şu ana kadar firmadan bana herhangi bir geri dönüş olmadı .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön