18 Ocak 2014 #2241732

Sony Xperia Z Suyun İçinde Çalışıyor Ama Sıvı Teması Diye Garanti Dışı Kalıyor

Vodafone Red tarifesi ile Sony Xperia Z cep telefonu aldım. Sony Xperia Z tüm kapakların kapalı olması şartıyla 1 metre derinlikte 30 dakika suda çalışabilmenin yanı sıra toza karşı da dayanıklıdır diyerek satılmaktadır. 3 ay sonra ıslak bir kağıt havlu ile telefonumun ön ve arkasını sildim. Telefonumun önce hoparlöründen ses gelmedi, daha sonra mikrofonu gitti. Sonra telefonun arama geldiğinde zil sesi çalmadı, sonra müziklerden ses çıkmadı. En sonunda telefon tamamen bitti. Servise gönderdim. 1736 tl servis ücreti talep ettiler, çünkü su temas etmiş telefona. Bu telefon suyun altında çalışıyor ama su temas ederse bozuluyor.

Abdullah 571 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Ocak 2014

    I bought xperia Z mobile phone . # sony xperia Z , provided that all doors closed for 30 minutes at a depth of 1 meter water resistant to dust , as well as being able to work is being sold saying . After 3 months of the front and back of the phone with a wet paper towel erased . I did not hear my phone from the speakers before , then went to the microphone .  Then the phone did not ring when a call comes ringing , the sound of the music came out.  Eventually completely over the phone . Sent to the service . They demanded £ 1,736 service charge , because the phone is exposed to water .  This phone is running under water , but the water if contact is garbled. the phone must be off all caps . I acted according to instructions . but the phone is broken. how sony will find a solution for this situation ? sony never take . I do not recommend it to anyone . moreover service officers never listens and does not produce solutions . You got the money and you got me . Do you liar . your product is very valuable , but our money is worthless. we were stupid rather you will be very rich . the Japanese have been wishy-washy and unreliable .

  • Abdullah21 Ocak 2014

    şikayetimi yazalı epey bir zaman oldu. Ama Sony Mobile ın umurunda bile değil. kesinlikle kaale almıyorlar. telefonu satana kadar cebinden parayı aldılarmıydı kesinlikle bir daha seni tanımıyorlar. ömrümün sonuna kadar bir daha sony almam. Alacak olan herkese de engel olurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön