26 Şubat 2014

Sony Servisi Telefona Zarar Verdi

Sony marka Xperia Z model telefonumda birden fazla hasar için Sony çağrı merkezinin yönlendirmesi ile Teleservice firmasının bulunduğum konuma en yakın Maltepe şubesine önceki günlerde telefonla arıza bildirimini yapıp, 20.01.2014 tarihinde Yurtiçi Kargo Çapa şubesinden gönderimi yaptım. 21.01.2014 sabahı ellerinde oldu. 10 iş günü geçtiğinde geçici cihaz talebim Teleservice ve Sony Mobile tarafından karşılanmadı.


Azami tamir süresinin dolmasının hemen sonrasında ise cihaz tamir edilmemiş, aksesuarları ve aparatları kayıp bir şekilde bana gönderildi. Cihaza ek zarar verilmiş. Şarj portu tamir edilmeye çalışılırken kenarı oyulmuş. SIM kartı takılan parça kayıp olduğundan cihazı kullanamıyorum.

Özcan 1.094 Okunma

Cevaplar

  • Özcan15 Ocak 2015

    Sony Mobile Türkiye'nin yetkili servis olarak çalıştığı Teleservice firması, müşteri mağduriyeti ile gelir sağlamaya çalışan bir firma. Gönderilen cihaza bile tamir etmek yerine zarar verip, bir de parçalarını kaybediyorlar. Bu aşamada Sony Mobile Türkiye de işi başından savdığı için pek ilgilenmeyip topu Teleservice firmasına atıyor. Oysa, müşterinin gözünde daha çok Sony Mobile firmasının olumsuz göründüğünün farkında değiller. Özellikle de pazar payı elde edip, toparlanmaya çalıştıkları bu dönemde, bu zararlarına oluyor.

  • Özcan'ın Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    Şikayetim burada yayınlanmadan önce, önceki günlerde gönderdiğim bir epostaya istinaden Sony Müşteri hizmetlerinden arandım ve sorunumun çözüleceği bilgisi iletildi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön