10 Haziran 2015

Sony Mobile Xperia Z3 Compact 6 Ay İçinde Hurdaya Çıktı

3 Kasım 2014 tarihinde Amerika'dan aldığım Sony Xperia z3 Compact cep telefonu geçen hafta sonu kendiliğinden kapandı ve yetkili servis olduğu söylenen KVK Kartal şubesine gönderdim. 09.06.2015 tarihinde KVK cep telefonun yurt dışı olması nedeni garanti kapsamında olmadığını ve 639 TL tamir ücreti talep etmiştir.


Dünya çapında bir marka olan Sony Eurasia marka cep telefonun bu kadar kısa zamanda ana kartının arıza yapması ve yetkili servis ücretinin yüksek olması beni ve/veya benim gibi Sony ürünleri kullanan bireyleri satın alırken bir kere düşünmeye sevk etmiştir. Sosyal Medya ve form sitelerinde hep övgü ile söz edilen Sony marka cep telefonun problemini çözülmesini talep ediyorum.

İbrahim 2.759 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim17 Haziran 2015

    Amazon.com çalışanlarına ve yöneticilerine çok teşekkür ederim. Türkiye'de yapamadığım iade işlemini Amerika'daki amazon.com geri aldı ve iade ücretini telefonun yıpranma payını kontrol ederek iade edeceğini belirtti. ABD'nin niye bizden 200 yıl ileride olduğunu bu olaydan sonra daha iyi anladım. Müşteri memnuniyetini konusunda Sony Eurasia Türkiye başta olmak üzere tüm firmalar eğitimden geçmesi şart...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön