17 Ağustos 2013

Sony Mobile Telefonumun İadesini İstiyorum!

1 Mayıs'ta aldığım Xperia z model telefonun 2 ay sonra internet hotspot (internet paylaşımının) ağ hatası verdiği için servise gönderdim. Sony telefonu yapmadan bana geri gönderdi. Bende bunun üzerine telefonu değişim talebiyle tekrar servise gönderdim . 4 Temmuz'da servise verdiğim telefon şu anda 14 Ağustos hala teknik servis işlemleri sürüyor cevabını alıyorum.


İlk geldiğinde telefonun ana kartı değişmişti. Benim değişim talep etmeme rağmen , Sony hala niye bekliyor anlamıyorum. Telefon servisteyken bana kullanmam için yedek cihaz bile veremediler. 1 aydır telefonsuz dolaşıyorum. Bundan sonra yasal işlemlere başvuracağım ve telefonun iadesini isteyeceğim. Param da Sony' de, telefonumda .

Yüksel 267 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel21 Ağustos 2013

    bozuk telefonu yapmadan bana geri gönderip zaman kazanmak için servis çıkış formu imzalattılar. tekrar gönderdim toplam süreç 50 gün oldu değişim istememe rağmen hala anakartın değişimi bekleniyomuş bu süreçte bana bir yedek ürün bile veremediler. ben artık kendime yeni cihaz aldım, ilk fırsatta yasal yollara başvuracağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön