29 Haziran 2015

Sony Mobile Suya Dayanıklı Değil!

Turkcell Tim' den almış olduğum Sony Eurasia z3 cihazım suya dayanıklı ve garantisi var dendi. Cihazımı havuzun içinde 50 cm derinliğin ve 10 saniye filan tuttum sonrasında telefonumun ekranı çalışmadı.


Tatilden döndüğüm gibi hemen cihazımı aldığım Turkcell bayisine gittim. Turkcell bayisindeki müdür hanımla görüştüğümde hemen KVK' ya gönderelim suya garantisi var böyle bir şeyin olmaması gerekir dedi ve KVK' ya gönderdik 2 gün sonra KVK' dan bir mesaj geldi cihazınız garanti kapsamı dışındadır, cihazınızın arızası için 497 TL ödemeniz gerekir dendi. Nasıl suya dayanıklı bir cihaz sudan dolayı arızalanıp garanti kapsamında olmaz bu konuda Sony Eurasia firması ve KVK servisinden şikayetçiyim.

Gökhan 1.139 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan29 Haziran 2015

    Turkcell Tim den almış olduğum Sony Eurasia z3 cihazım suya dayanıklı ve garantisi var dendi. Cihazımı havuzun içinde 50 cm derinligine ve 10 saniye filan tuttum sonrasında telefonumun ekranı çalışmadı. Cihazımı aldığım Turkcell bayisine gittim. Müdür hanımla görüştüğümde hemen KVK' ya gönderelim suya garantisi var böyle bir şeyin olmaması gerekir dedi ve KVK' ya gönderdik 2 gün sonra KVK' dan bir mesaj geldi cihazınız garanti kapsamı dışındadır, cihazınızın arızası için 497 TL ödemeniz gerekir. Nasıl suya dayanıklı bir cihaz sudan dolayı arızalanıp garanti kapsamında olmaz bu konuda Sony Eurasia ve KVK servisinden şikayetçiyim Turkcell inde bu konuda duyarsiz kalmamasini bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön