24 Ağustos 2013 #1973464

Sony Mobile Sıvı Teması Diye Garanti Dışı Bıraktı!

Xperia z cihazım sürekli safe mod'da açılıyordu. Servise gönderdim. Orada sıvı temasının olduğu ve cihazın garanti dışında kaldığını söylediler. Bende firmayı arayarak sıvı temasının mümkün olmadığını, cihazın bütün kapaklarının kapalı ve bütün beyaz dikdörtgen işaretlerin renk değiştirmeyip hepsinin hala beyaz olduğunu söyledim.


Bende cihazı geri göndermelerini istedim. Cihazın suya dirençli olduğunu söyleyen ve reklamını yapan Sony'dir. Ben bu işin sonuna kadar takipçisi olacağım ve gerekli itirazları cihaz gelir gelmez yapacağım, yasal haklarımı da sonuna kadar kullanacağım.

İbrahim 318 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim21 Kasım 2013

    Tüketici hakem heyeti beni haklı bulunca Sony parayı iade etmeyi kabul etti.Ancak 15.11.2013'te cihazı Teleservis'e gönderdim, bugün 21.11.2013 ve hala cihazın onlara ulaşmadığını söylüyorlar.Peki ne kadar sürer eğer cihaz ulaşırsa ödeme diye sordum, 15-20 gün sürebileceğini söyledi.Allah kimseyi Sony ve Teleservis'e düşürmesin.

  • İbrahim28 Ağustos 2013

    Ürünü satmadan önce büyük firmayız havasındalar ama ürünü sattıktan sonra ortalıkta muhattabp bulmak zor.Hele birde servis olayı tam bir fiyasko.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön