09 Eylül 2013 #2000672

Sony Mobile Şarj Olmayan Cihaza Kullanıcı Hatası Dedi!

1. 5 yıl önce aldığım Sony Ericson SE E15İ Black model telefonum kendiliğinden kapanarak şarj almıyor hale geldi. Şarj aldığı zaman ise telefon 40 dk. açılmadı ve programsal hata verdi.
Ankara Teleservice 16 Ağustos 2013 tarihinde garanti kapsamında verdiğim cep telefonumun arızasına karşın ise ,kullanıcı hatası olduğu bildirildi.


Telefonun mevcut piyasa fiyatından daha fazla fiyat istenerek (562 TL ) yenisi ile değiştirilebileceği söylendi. Aldığım yere telefonu ücreti dahilinde tamirinin yaptırılması durumunda yaptırabileceğimi de söylememe rağmen , hiçbir geri dönüş gelmedi. Aynı zamanda kullanıcı hatası olarak yapılan geri dönüşte , hatanın ne olduğu da ve telefonun durumu da yazmıyor.

Veysel 107 Okunma

Cevaplar

  • Veysel12 Eylül 2013

    sony merkezine yazdığım şikayet mailini adamlar ciddiye alıp geri dönüş bile yapmadılar.

  • Veysel12 Eylül 2013

    sony firmasına da belirttiğim gibi satış sonrası destek adına kesinlikle tercih etmeyeceğim bir firma. muadili başka firmalardan alışveriş yapmaya karar verdim.

  • Veysel10 Eylül 2013

    sonyi arayıp oradakilerle görüştüm . teleservis raporu neyse biz ona bakarız dediler. servisin telefonun piyasa fiyatından daha fazlasına telefonu değiştirme talebini söyledim onada biz karışamayız iskonto hakları var dediler.piyasadan nasıl yukarıda satar telefonu bu nasıl bir iskonto dedim müdahale haklarının olmadığını söylediler. normal fiyatına teleservis ne fiyat koyuyorsa o olacakmış. makinanın tamirinin mümkün olup olmadığına da onlar karar verecekmiş.teleservis tamir olmaz demedi tamiri çok pahalı dedi. ama fiyat vermedi ve vermiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön