08 Ocak 2016

Sony Mobile Bozuk Telefon

24 Kasım 2015 tarihinde Sony Eurasia m5 telefon aldım, haftasında telefon donmaya başladı, ayrıca yarım saatte %6 şarj etmesi ayrı olay. Telefonu 14 Aralık 2015 tarihinde servise verdim. 23 gün oldu telefonumdan bir haber yok. Ben paramı ne çöpe atmak için ne de bozuk telefona sahip olayım diye vermedim.


Dün ve bugün Sony Eurasia müşteri hizmetlerini aradım; "bizim servisle bir ilgimiz yok, biz bir şey yapamayız" dediler. Gündüz 13:00'den beri servis yerini arıyorum, telesekreterin dediği diğer müşterilerle görüşülüyor birazdan bağlanılacak, biz müşteri değil miyiz, müşteriyiz hem de mağdur müşteri. Birazdan dediği 13:00'den beri bekliyorum. Eğer 3 gün içinde bana geri dönülmezse yasal yollara başvuracağım...

Elif 585 Okunma

Cevaplar

  • Elif11 Ocak 2016

    Ya bugün servis yerine gittim, Sony Eurasia den gelecek haberi bekliyoruz karar vermediler daha dediler ne kararı ya, mal bozuk iste daha neyin düşünme karar aşamalarındasınız. Bize mağdur olan her müşteriye fatura iadesi yapılacak bundan başkası yapılamaz, ben kabul etmem, yarin kaymakamlığa gidip şikayette bulunacağım hiç merak etmeyin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön