03 Haziran 2016

Sony Mobile Xperia Z5 Premıum, 23Mp Denilen Kamera ve Servis Fiyaskosu!

Sony Xperia Z5 premium telefonumu, 23mp kamerası bulanık ve çok kötü gösteriyor. Yetkili servis olan Teleservice Ataşehir ofisine 10 Mayıs tarihinde telefonu teslim ettim ve haliyle iletişim bilgilerimi de verdim. 01 Haziran tarihine kadar her gün internet sayfalarından telefonumun durumunu sorguladığımda "bir üst seviyeye transfer edildi" ibaresini gördüm ve 01 Haziran'da müşteri hizmetlerine e-mail yazarak bilgi istedim.

02 Haziran yani bugün tarafıma mail ile "telefonumun kasasında hasar olduğundan garanti dışıdır ve kamera onarım için 662,18 TL ücreti vardır, bu yüzden telefon servise işlem yapılmadan ön büroya iade edilmiştir, istersem tekrar servise onarım için verebileceğimi, iletişim bilgim olmadığından bana ulaşamdıklarını" yazmışlar. Bana ulaşamama kısmı tamamen yanıltma. Telefonumun kasasında hasar olması durumu ise, her telefonunun köşesinde kenarında bulunan kadar.

Mustafa 1.578 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Haziran 2016

    Firma 20 Haziran 2016 da bana mail ile ulaştı, geç dönüş yaptıkları için özür dileyerek detaylı bilgi istedi sorunla ilgili, zaten daha önce firmaya bildirdiğim sorunu tekrar yazdım, 10 gün oldu halen cevap verecekler. Adına aldanmamak lazım firmaların.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön