17 Ekim 2013

Sony Mobile Telefonun Hafıza Sorunu Var!

Bir yıl önce Limango.com'dan Sony Ericsson Arc S tipi mobil telefon aldım. Bütün reklamlarda 8 GB hafızasından bahsedildiğinden, Samsung S3 düşüncemi değiştirdim ama aldığımın ilk ayından itibaren şikayetlerim başladı. Birincisi Konya'da yetkili servisi yoktu, ikincisi 8 GB hafızanın 420 MB'sini ana bellek, kalanını da SD kartta kullanıyordu, ancak birçok programın SD karta taşınması mümkün değildi. Dolayısıyla 1. aydan sonra sürekli hafızasında yer az uyarısı çıkıyordu ve telefon çok ama çok ağırlaşmıştı.

Konya'daki telefon servis işiyle uğraşanlarla yaptığımız görüşmede, ana bellekten SD karta aktarmak mümkün olmadığını söylüyorlardı. Aldığıma pişmanım ve umarım yetkililer arayıp sorarlar.

Ali 184 Okunma

Cevaplar

  • Ali 22 Ekim 2013

    Şikayeti ciddiye alıp arayan bile olmuyorsa, böyle bir firma hakkında ne söylenebilir ki?!!.. Bir daha telefon türü cihaz alacaksam sony markasını hiç düşümnmem. Konuyu sony'nin en üstüne kadar ileteceğim, sonuç alabilir miyim? Böylesi şikayete kulağı tıkalı firmayla zor gibi görünüyor. Müşteri haklarımı da kanuni haklarım saklı kalmak kaydıyla sonuna kadar kullanacağım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön