03 Eylül 2013

Sony Mobile Su Geçiriyor!

Sizin sitelerde su geçirmez su altında çekim yapar diye lanse ettiğiniz Sony Xperia z modeli cep telefonunuzu satın aldım . İlk denememizde bombayı patlattık ,madem telefon su geçiriyor niye geçirmez diye satıyorsunuz. Servise gönderdik hemen kullanıcı hatası dediler bir sürü garip bahane uydurdular yok şarj yuvasını kapatmamışsınızdır, yok tatlı suda çekim yapılmamalı , yok tuzlu suda çekim yapılmamalı .

bu nasıl bir anlayış telefonla küvette mi çekim yapacaktık , yada yağmur suyu mu seçmeliydik çekim için. Ben böyle bir olayı bu yaşıma kadar görmedim . Senelerdir otel işletmeciliği yapıyorum müşteri memnuniyeti diye boşuna uğraşmışız biz . Sizi her koşulda dava edeceğim.

Ali 335 Okunma

Cevaplar

  • Ali09 Eylül 2013

    Sizin sitelerde su geçirmez su altında çekim yapar diye lanse ettiğiniz #sony xperia z modeli cep telefonunuzu satın aldım . İlk denememizde bombayı patlattık , madem telefon su geçiriyor niye geçirmez diye satıyorsunuz. Servise gönderdik hemen kullanıcı hatası dediler bir sürü garip bahane uydurdular yok şarj yuvasını kapatmamışsınızdır, yok tatlı suda çekim yapılmamalı , yok tuzlu suda çekim yapılmamalı . bu nasıl bir anlayış telefonla küvette mi çekim yapacaktık , yada yağmur suyu mu seçmeliydik çekim için. Ben böyle bir olayı bu yaşıma kadar görmedim . Senelerdir otel işletmeciliği yapıyorum müşteri memnuniyeti diye boşuna uğraşmışız biz . Sizi her koşulda dava edeceğim.

  • Ali07 Eylül 2013

    BİRDAHA ALIŞVERİŞ YAPMAYACAĞIM HERKESEDE ANLATACAĞIM HAKKIMI SONUNA KADARDA ARAYACAĞIM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön