Sony Mobile Sony Eurasia Servis Bozdu Telefonumu!

Tolga T. |

Sony Eurasia Z3 aldım. Bir hafta kullanmadım ekran kırıldı. Kabul benim hatamdı elimden düştü. Servise verdim 400 lira istediler ayın on beşine çok vardı, parayı toparlayana kadar telefon geri geldi. Sonra para olunca bir daha gönderdim yetkisiz müdahale var gibi kelimelerle geri gönderdiler telefon gittiği gibi değildi. Ana kartı bozup göndermişler servis çalışanları ne yaptı bilmiyorum ama benden 1600 TL para istediler sadece ekran kırıktı telefon çalışıyordu, şimdi ne şimdi yine çalışıyor ama şebeke sıfır. Olan verdim 2500 liraya oldu. Hakem heyetine vereceğim bakalım ne olacak.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga T.
  07 Şubat
  17:39

  Neden Sony Eurasia hakkında bu kadar olumsuz yorum varken kimse duymuyor sesimizi servislerinin hatasını neden biz çekiyoruz. Kim verecek 2500 lira paramı geriye daha takside bitmeyen teli kullanamıyorum. Şimdi açtım baktım hep aynı şikayet hep servis hatası.

 • Tolga T.
  07 Şubat
  17:32

  Hiç dönüş olmadı bu konuda, biz Türk insanı bu yüzden kaybediyoruz sallamıyoruz malımızın peşine düşmüyoruz bu yüzden üreticiler rahat yarımız kanunları bilmiyoruz ama artık peşine düşücem her şeyin daha hiçbir şekilde dönüş veya bi arama olmadı.