05 Şubat 2014

Sony Mobile Değişimde Alt Model Telefon Gönderdi.

Arızalı olan Sony Xperia Neo V telefonum yerine bana Xperia Miro' yu gönderen Sony firmasını kınıyorum. Bununla ilgili SonyCustömerÇ[email protected] [email protected]' a mail attım ve 02124737777'i aradım telefonda durumu belirtim. Ancak firma umursamaz bir şekilde sorunumu çözmüyor. Bana geri de dönmüyor. Otomatik mail ile cevap gönderiyor. Ref.No: 1-1073383992.

Teknik olarak Miro benim telefonumdan daha alt bir cihaz. Kabul etmediğim için telefonu teslim almadım. 25 Aralık 2013 tarihinden beri mağdurum.

Telefonların kıyaslamalarını içeren link; http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-miro,Sony-Ericsson-Xperia-neo-V/phones/7150,6114.

Mesut 315 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 26 Mart 2014

    En sonunda firma bana benimkinin benzeri bir ürün göndermeyi kabul etti. Ancak uzun bir bekleyişten sonra gelen ve sıfır olduğu söylenen cihazında dokunmatik ekranı arızalı çıktı. Derhal yenisi ile değişimi talebi ile teknik servis be yine gönderdik. Bu seferde Onarım yapılarak geri geldi. Sıfır vaadi ile gelen cihazın onarımını değil sıfırı ile değişimini istemiştim. Artık sabrım kalmadığı için ücret iadesi talebi ile cihazı tekrara teknik servise gönderiyorum. Üründen ve firmadan soğudum. Bugün itibari ile 3 ay doldu ve halen tatmin edici bir durum yok !!!

  • Mesut 06 Mart 2014

    Bugün itibari ile elime geçen bir eşdeğer cihaz yok !!! Beni sürekli olarak oyalayan yetkili servis ( Teleservice ) ve beni uğraştıran Sony firmalarını kınıyorum. Keşke bu firmaların yetkilileri buradaki şikayetlerime cevap verseler !!!

  • Mesut 10 Şubat 2014

    Bugüne kadar firmadan cevap alamadım. Sanırım buradaki şikayetleri ciddiye almıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön