Sony Mobile Değişim Sorunu!

Munir O. |

Nisanın 20 sinde satın aldığım xperia z 7 mayıs da hatalı panel şikayetiyle servise yollanmış ve fabrikasyon hatasından dolayı değişime girmiştir. mayıs 7 sinde servise yollanan cihaz günler sonra kayıtlara geçirilmiş olup ve halen de değişim cihazı beklemektedir. .

Bilgi almak için aradığım Sony mobil müşteri hizmetleri yetkilisi ise konudan bi haber gibi kayıtsız davranmaktalar. 1 ay içerisinde değişime giren cihazların yeni yasalara göre birebir kutulu değişim yapılması gerekmektedir.

Oysa Sony Mobil bunun yerine bize fabrikadan gelecek olan yedek cihazlardan vermeye çalışmakta. bu durumu protesto ediyor ve yenisinin kapalı kutulu bir şekilde tarafımıza yollanmasını istiyorum..

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Munir O.
    18 Haziran
    17:15

    40 gündür cihazım değişim beklemekte ve her aradığımda aynı yanıtlar aynı bahaneler.hiç bir şekilde üretkenlikleri yok.geri dönüş yapacağız demelerine rağmen ne arayan ne soran ne de sorunu çözmek isteyen var.sony böyle devam edecekse bu işi hiç yapmasın.2000 tl para verip telefonu kullanamıyoruz.üstelik 10 günlük telefon yerine sıfır kutulu vermeleri gerekirken onlar hala ona bile karar verememişler! 40 gündür !!