05 Eylül 2013

Sony Mobile Bayi Yanlış Bilgi Verdi!

Yalnız kaldığım için internet üzerinden satın almak istemedim. Kargoyu kimse teslim alamayacak. Bu yüzden Sony Eurasia Center'ları arayarak ürün olan bir yerden kendim gidip almak istedim. Kanyon alışveriş merkezindeki Sony Center ile görüştüm. Stok sorunu olmadığını ister bu akşam ya da yarın sabah gidip ürünü alabileceğimi söyledi. Bende 2 arkadaşımla beraber İstanbul trafiğinde 1,5 saatte mağazaya ulaştık. Mağazada bulunan 3 yetkiliye durumu anlattım. Fakat bana ellerinde ürün kalmadığını hepsinin satıldığını istersem kargo ile daha sonra gönderebileceklerini söylediler. 2,5 saatte stok sorunu olmayan ürünler nasıl satıldı? Sony ürünlerimin hepsini satıyorum.

Taner 165 Okunma

Cevaplar

  • Taner09 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ederim.Ürünü başka bir mağazadan elden satın aldım.Ertesi gün kargo ile servise gönderdim.Sony yazısının olduğu kısımda metal kasa ile dokunmatik cam arasında açıklık göze çarpıyor.Saatin zaten su geçirmezlik özelliği yok.En ufak bir damla sıvı temasında saate zarar verebilir.Acaba bütün ürünlerdemi var bu sorun???Yoksa kalite kontrol aşamasında gözdenmi kaçmış?Ürünü 07.9.2013 te kargo ile Maltepedeki servisinize gönderdim. Bu arada Xperia E10i mini kullanıyorum.Ama sizin müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bana bu saatin telefonumla uyumlu olmadığını söyledi.Ben gerekli ayarlarını yaptım ve gayet uyumlu.Bütün fonksiyonları çalıştı.Onlarada konu ile ilgili eğitim verirseniz müşteri memnuniyeti açısından iyi olur diye düşünüyorum.

  • Sony Mobile Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz duruma dair bölge satış müdürlüğümüze bilgilendirme yapılmış olup, konu hakkında inceleme yapılarak düzenleme adına gerekli aksiyonun alınacağını bildiririz. Satın almak istediğiniz ürünün modelini tarafımıza bildirmeniz durumunda stok kontrolü yaparak sizlere sağlıklı bilgi aktarımı sağlayabiliriz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön