16 Temmuz 2013

Sony Mobile 1 Aylık Telefonda Ses Sorunu Yaşandı!

6-7 ay önce 600 TL 'ye aldığım Sony Ericson cep telefonum , alalı 1 ay olmuştu ki ses problemi yaşandı. Şuan telefonu hoparlörü açıkken kullanabiliyorum . Özel görüşme yapamamakla birlikte ulu orta herkes konuşmalarımı dinlemektedir.

Bu kadar bilindik bir marka cep telefonunda bu tarz hatalar markaya olan güvenimi zedelemiştir.İkinci kez aynı marka cep telefonumda arıza yaşadım. Ürünümün iadesi veya değişimini talep ediyorum.

Erol 140 Okunma

Cevaplar

  • Erol08 Ocak 2014

    , O esnada hastanede 5-6 kadar çocuk bu tarz şikayetlerde bulunmuş ve aynı oyunu onlara da oynadıklarını sanıyorum, Hipokrat yemini etmiş bir doktorun paranın kölesi olabileceğine de şahit olmuş olduk. Bebeğimiz genel durumu oynuyor, gülüyor, yeme ve içme gayet iyi, ağlama ve huzursuzluk yoktu tek şikayetimiz 37-37,5 derce ateş Biz o an çocuğun genel durumunu gözden geçirip doktorun bahsettiği kadar acil ve hastaneye yarılacak bir durum olmadığına kanat getirerek apar topar Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesine gittik ve orada yapılan idrar göğüs röntgeni sonucunda bebeğimizin durumunda, sadece ufak bir boğaz enfeksiyonu olduğunu ve bunun dışında korkulacak bir durumun söz konusu olmadığı belirtilmiştir. Erdem hastanesinde çalışan doktoru dinlemiş olsaydık bebeğimiz ve biz bir hafta hastane köşelerinde paramızla sürünecektik, doktora hastanenin gecelik ücretini sorduğumda 300tl olduğunu belirtmişti. Sabah saatlerinde ilaç bile kullanmadan bebeğimizin ateşi normale dündü/ devlet hastanesinde doktorumuz ateş düşürücü ve antibiyotik yazdı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön