Sony Makinem Kusurlu Çıktı.

Mehmet D. |

27 nisan 2014 pazar günü Media Markt'tan Sony h200b bir foto makinesi aldım. Daha sonra lcd üzerinde beyaz 2 cm.'lik çizik olduğunu fark ettim. Hafta içi çalıştığım için 1 hafta sonra mağazaya gittim bana servise göndereceğiz dediler. 6 gün sonra telefon edip ürün hatası sizden kaynaklanıyor tamiri için 178 tl ücret vermeniz gerekiyor dendi bana.

Mağazaya gittim ürün elimizde değil şu an bir şey yapamayız deniyor . Ne doğru düzgün bilgi veren, ne ilgilenen var. Müşteri memnuniyeti önemlidir. Ben güvendiğim için Media Markt'tan almıştım. Ürünü satana kadar iyi, daha sonra bir sorun çıkınca ortada kimse yok ama bu olay bana ders oldu. Bir Media Markt'tan alışveriş yapanları da uyaracağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet D.
  16 Mayıs
  22:32

  Nasıl müşteri memnuniyeti bu ya.Gerçekten inanamıyorum.Garanti süresi içindeki bu ürün hakkında verdiğiniz cevaba bak.Ürününün değiştirilmesini talep ediyorum.

 • Mehmet D.
  15 Mayıs
  18:21

  Verdiğiniz cevap hiç tatmin edici değil zaten bu marka telefon alan arkadaşlarımında sorunu var.Güvenirliğinizi zedeliyorsunuz.Teşekkür ederim.Bu konuda herkesi uyaracağım.

 • 13 Mayıs
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Garanti süresi sona eren ya da garanti süresi içerisinde kullanım kaynaklı arıza tespit edilen cihazlar için yetkili teknik servislerimiz ücret karşılığında destek sağlamaktadır.Yetkili teknik servislerimizden belirtilen bedel karşılığında yardım alabileceğinizi iletir, anlayışınızı rica ederiz.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş.
  www.sony.com.tr