09 Eylül 2013

Sony Eurasia Yanlışlıkla Alınan Oyun İptal Edilmiyor!

Sony Eurasia Ps3 online oyun satın aldık, satın aldıktan sonra oyunun Ps3 değil ps vita oyunu olduğunu farkedince indirmedik, teknik destek geri ödemenin mümkün olmadığını söyledi. Bu kadar büyük bir firmanın bu mağduriyeti giderememesi kadar mantıksızlık olamaz. 58 TL param boşa gitti.

Asu 466 Okunma

Cevaplar

 • Asu18 Eylül 2013

  Beklediğim bir cevaptı ,şaşırtmadılar elbette, internetten arama yaparsanız bu konuda pek çok sorun olduğunu görürsünüz, ama firma ısrarla görmezden geliyor,çözüme yanaşmıyor.

 • Asu18 Eylül 2013

  Beklediğim gibi bir cevap aldım, internette bu konuda pek çok mağdur olmasına rağmen hiçbir çözüme gitmiyor,beni ilgilendirmez havasında

 • Sony Eurasia Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Playstation Store 'da satışı bulunan oyunların bir çoğunun Ps3 ve PsVita versiyonları bulunmaktadır. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce aldığınız pakete dair detayları açıklama kısmından kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayrıca satın alma işlemini gerçekleştirirken okuyarak onaylamış olduğunuz satış sözleşmesinde yanlış alım, iade talebi vb. konular hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

 • Asu10 Eylül 2013

  Aynı sorunu yaşayan kişilere verilen mesaj başta ps vita için olduğu, oyunun demosu ps3 için olunca yazıları okuma ihtiyacı duymuyor insan ayrıca 2. bir uyarı yazılabilirdi, böyle bir savunmanın kabul edilmesi mümkün değil. Ama bana da aynı cevabı vereceklerinden eminim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön