21 Şubat 2013 #1644330

Sony Eurasia Windows 8 Kameralı Olarak Çalışmıyor!

3 ay önce sony vpçse2f1eş dizüstü bilgisayar aldım. Sony sitesinde cihazın windows 8 uyumlu olduğunu bildirmiş. Çağrı merkezide aynısını söylüyor. Ancak Sony firmasının tarif ettiği şekilde windows 8 yüklediğimde bir müddet sonra cihazın kamerasını çalışmadığını gördüm. Yaklaşık olarak geçen üç ay içinde sorunla çözümde bir mesafe alamadım. Sony'ye gönderdiğim mailler bende iletildi olarak görünüyor ancak Sony bunları almadığını söylüyor.Durumu üst makamlara iletmek istediğinizde de hiç bir suretle size bu imkan tanınmıyor. Sony firması internette ilan etmiş ama kamera yazılımcısı firma ürününün windows 8 ile uyumlu olmadığını söylüyor.

Hüseyin 142 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin25 Şubat 2013

  evvelce aynı konuda şikayetimi yazmıştım.siteniz aracılığıyla önce beni bir yanlış numaraya sevk ettiler.Sonra numarayı düzelttiler ve beni yaklaşık üç aydır aradığım numaraya sevk ettiler.Onlarda hala çözüm yok diyor.Sony firmasının internet sitesinde beyan ettiği şekliyle VPCSE2F1E/S dizüstü bilgisayarımı win8 ile kameralı çalışır hale getirmesini veya muadili bir ürünle ürünümü değiştirmesini talep ediyorum:Sony firması taahhüdüne sahip çıkmalıdır..

 • Hüseyin22 Şubat 2013

  arkadaşım yeniden gonderdiğiniz numarayı önceden defalarca yaptığım gibi gene aradım ancak henuz bir çözüm yok denildi.Sony windows 8 de kameralı calışmayan makineyi neden internet sitesinde win8 ile sorunsuz çalışır diye ilan etmiş.Sorunumu çözün yoksa makinenizi geri alıp taahüdünüzü yerine getirin.Belki sizin satış politikanız bu şekilde olabilir ama burası pakistan değil:İnsanlara yalan beyanla aldatıp makine satamazsınız..Umarım bu mailimi cevaplarsınız.Eger gene beni aylardır sonuc alamadığım telefon numaralarına havale edecekseniz ve hala VPCSE2F1E/S bilgisayarın win8 ile kamerada sorun yaşamadan çalıtığını(internet sitenizde yaptığınız gibi) söylemek için cevaplayacaksanız; aramasanızda olur.. Ama bir müşteri olarak daha fazla beklemek istemediğimive internet sitenizdeki şekliyle makinemin win8 ile uyumsuz olarak derhal çalışır hale gelmesi için çözümlerinizi bekliyorum.BU iş artık bir inat haline geldi.Sony firması dürüst birsatıcı gibi taahhüdünü yerine getirsin.

 • Sony Eurasia Temsilcisi21 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaıo Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaıo Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş www.sony.com.tr

 • Hüseyin21 Şubat 2013

  bide arkadasım bana verdiğiniz numara destek hattınızın numarası değil.. Verdiğiniz numarayı aradığımda destek hattını aramam gerektiği soylendi.İşinizle bu kadar alakalı olduğunuz için bilhassa teşekkürlerimi arz ediyorum.Lütfen kabul buyurun.Vay sony vay ne hallere gelmiş ama bizim haberimiz yokmuş..

 • Hüseyin21 Şubat 2013

  Viao destek hattı ile defalarca görüştüm..Biz üst kademelere iliettik cevap verirlerse size doneriz deniliyor.Yaklaşık 3 aylık bir süreçtir söz konusu olan..Defalarca görüştüm destek hattıyla.Ama sonuc yok henüz.İnternette ilan ettiğiniz üzere VPCE2F1E/S dizüstü bilgisayarımın windows 8 ile sorunsuz çalışmasını sağlayınız lütfen. Windows 8 ile uyumlu çalışır diye ilan ederek satısa arz ettiğiniz makine kameralı olarak win8 ile çalışmıyor.Destek hattınızda çözüm bulamıyor.Ben defalarca aradım.Rica etsem destek hattınız beni ararmı acaba??Tabi çözüm üretmiş olarak..Teşekkürler..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön