29 Ocak 2018
Yorum Yap
#10073889

Sony Eurasia TV Arızası Giderilmiyor!

2 ay önce 55 inç 7005 serisi Sony 4K TV aldım almaz olaydım işimi gücümü bırakıp TV le uğraşıyorum TV açılıp kapanıyor servisi aradım gelip TV' yi götürdüler 3 gün sonra kendilerini arayıp sorunun ne olduğunu sorunca TV 'de sıkıntı yok deyip TV' yi getirdiler sorun halen devam edince tekrar servisi aradım TV' de sıkıntı yok deyip geçiştirdiler ısrarla arayarak servis zorla geldi yani toplamda 5 kere servise gidip geldi, geldiklerinde ne arıza fişi verdiler ne de bilgilendirme yaptılar.


Arıza devam ediyordu haftalarca bekledikten sonra ürünün üretimden arızalı olduğunu söyleyip yenisiyle değiştireceklerini söylediler. Aradan 30 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran var ben aradığımda 1-2 gün içinde yenisi geleceğini söyleyip geçiştiriyorlar, bir TV' nin gelmesi 30 günü bulur mu, nerede yaşıyoruz biz artık beklemek istemiyorum. Paramla rezil ettiniz beni artık hukuk mücadelesi başlatacağım.

Sinan Sinan 454 Okunma

Cevaplar

  • Sinan05 Şubat 2018

    Sorunum hale çözülmedi, surecin bu kadar uzamasının sebepi nedir?

  • Sony Eurasia Temsilcisi31 Ocak 2018

    Değerli Sony Dostu, Ürününüzün işlemleri yetkili onarım merkezi tarafından takip edilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler