23 Eylül 2013 #2025806

Sony Eurasia Televizyonumun Ekranı Arızalı!

07.06.2008 yılında almış olduğum Sony Lcd TV (piksel ) ekran sorunu nedeniyle servise ve müşteri hizmetlerinden yardım istedim. 5 yıllık garantinin haziran 2013 yılında bittiğini ve garanti dışı ekranın değişmesi gerektiğini söylediler. Almış olduğum TV garanti süresi bittiği gibi arıza vermesi beni üzdü. Sony marka TV'lerin 15-20 yıl sorun vermediğini güvenilir saygın bir marka olduğunu sanıyordum.


Yıllarca Sony TV kullandım ve herkese tavsiyede bulundum. Garantisi bittiği gibi TV'nin fabrikasyon bir arızadan kaynaklandığını ve çok yüksek bir tamir ücreti ki (Yeni TV fiyatı kadar) almam imkansız ve mağdur olduğumu belirtmek isterim. Sony yetkililerinin mağduriyetimi gidermelerini istiyorum.

Faruk 374 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Garanti süresi sona eren ya da garanti süresi içerisinde kullanım kaynaklı arıza tespit edilen cihazlar için yetkili teknik servislerimiz ücret karşılığında destek sağlamaktadır. Ücret karşılığında değişen parçalar için yetkili teknik servislerimiz 6 aylık parça garantisi sağlamaktadır. Onarımda orjınal Sony parçaları kullanılmaktadır. Dolayısı ile bazı durumlarda onarım maliyeti beklenen maliyetin üzerine çıkabilmektedir. Yetkili teknik servislerimizden belirtilen bedel karşılığında yardım alabileceğinizi iletir, anlayışınızı rica ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön