05 Şubat 2014 #2276568

Sony Eurasia Teknik Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor

Garantisi geçen ay dolan Sony Vaio bilgisayarımı şarja taktığımda gelen elektrik cızırtısı sesi için Edirne'deki yetkili servisine götürdüm. Birkaç saat sonra bilgisayarın yapıldığı söylendi ve 100 TL istendi. Yapalım mı diye sorulmadı. Sorduğumda adaptör girişinin çatlak olduğu lehim yapıldığı söylendi.


Sadece lehim için bu ücret çok yüksek olduğunu söylediğimde aslında bunun 160 TL olduğunu söylediler. Bilgisayarımı çok sık kullanmıyorum ve hiç yere düşürmedim. Böyle bir arıza meydana gelmesi güvendiğim bir markayla ilgili fikirlerimi olumsuza çevirdi. Servisin ise bir lehime bu kadar yüksek masraf almasından şikayetçiyim. Bilseydim normal bir elektrikçiye götürüp ucuza yaptırırdım.

Nuray 220 Okunma

Cevaplar

  • Nuray28 Şubat 2014

    FİRMADAN TARAFIMA GELEN CEVAP: ÜCRETLE İLGİLİ BİR ŞEY YAPAMIYORUZ YASAL HAKLARINIZI KULLANIN OLDU. SERVİS STANDARTI DİYE BİR ŞEY YOK KENDİLERİNDE GÖRMÜŞ OLDUK.

  • Nuray05 Şubat 2014

    verilen numaralarda çıkan bant kaydı servis kayıt no su ya da cihaz seri istiyor. bulunduğum şehirdeki servise gittim dolayısıyla sizde benm bir kaydım yok. yani verdiğiniz numaralar hiç işime yaramıyor!

  • Sony Eurasia Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaio Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaio Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön