21 Ocak 2014 #2248419

Sony Eurasia Servis İlgilenmiyor!

Sony iletişim hattı 444 7 696 çağrı merkezi sorunumla ilgilenmemiştir. Sony Pendik yetkili servisi evime geldiğinde gelen personele A*** bey telefon ederek kesinlikle o cihazı almıyorsunuz diye söylendi bende telefondaki bu konuşmayı duydum ve telefonu alarak söylediklerinizi duydum dedim.


A**** beyde bana biz senin cihazına bakmıyoruz kardeşim dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Servis elemanda kusura bakmayın alamam cihazı diyerek gitti. Cihazım'dan daha önce parça değişiklikliğini Ece elektronik yaptığı için sadece o baka biliyormuş. Şimdi ben bakmam başkasına götür deniliyor ama hiçbir Sony cihaza bakmıyor. Sony iletişim hattı da başka servise yönlendiremem sizi diyor.

Murat 308 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Cihazımdaki arıza eve gelen teknik servis elemanı tarafından tespit edilmiş ancak Ece elek. sahibi Ali bey tarafından teknik servis elemanını yanımda telefonla arayarak cihazı kesinlikle almayacaksın denilerek tehdit edilmesi üzerine kusura bakmayın cihazı alamam beyanında bulunmuştur. Gelen teknik servis elemanı cihazında herhangi bir arıza bulmadı ise neden servis ücreti talep etmemiştir benden ? Ece elektronik benim cihazımdaki arızayı özellikle tespit etmek istemiyor. Ben farklı bir sony servisininde cihazımı görmesini rica ediyorum..

  • Sony Eurasia Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz model ürününüz ile alakalı servisimiz tarafından yapılan testlerde arıza olmadığı tespit edilmiş durumdadır. Arıza tespit edilmeyen ürünler için değişim, onarım veya ücret iadesi gibi işlemler sağlanamamaktadır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön