20 Eylül 2013 #2023455

Sony Eurasia Servis Hizmet Kusuru!

Garantisi dolup arızalanan TV'ye firmanın yaklaşımı enteresan.


1-Telefonla arıza bildirilen servis, tamir edilmese de 50 TL ödeme alacağını garanti edip, rica minnet 2 gün sonra geliyor.
2-Üst üste görüntü binmesi arızası olan TV'ye uzaktan bakıp, panel değişecek 950 TL ücreti var. Zaten yenisi 1000 TL'nin biraz üzerinde yenisini alın diyerek, aldığı ücretle ilgili hiçbir bilgi olmayan formu imzalatıp fiş, fatura vermeden gidiyor.
3-Gitmeden önce, saat ömrü verilmesi gereken TV ile ilgili bunların zaten ömrü 5 yıl keşke garanti uzatma yaptırmış olsaydınız diye de bilgilendiriyor.


Müşteri Memnuniyeti açısından yenisini %15 indirimli, peşin, 1300 TL verelim dedikleri cihaz, piyasada 12 taksitli 1220 TL.

Gökhan 263 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Garanti süresi sona ermiş arıza tespit edilen cihazlar için yetkili teknik servislerimiz ücret karşılığında destek sağlamaktadır. Ücret karşılığında değişen parçalar için yetkili teknik servislerimiz 6 aylık parça garantisi sağlamaktadır. Onarımda orjınal Sony parçaları kullanılmaktadır. Dolayısı ile bazı durumlarda onarım maliyeti beklenen maliyetin üzerine çıkabilmektedir. Onarım maliyetinin yüksek olması nedeni ile servisimiz tarafından sizeyine Sony Eurasia AŞ. garantisinde indirimli olarak sıfır cihaz indirimli satışı yapılabileceği iletilmiştir. Cİhazın piyasada mevcut satış fiyatının daha düşük bedelde bulunmasından kaynaklı ekstra bir indirim yapamadığımızı bildiririz.Yetkili teknik servislerimizden belirtilen bedel karşılığında yardım alabileceğinizi iletir, anlayışınızı rica ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön